O mně

Dobrý den, ahoj! Jmenuji se Richard Hanáčik a zamiloval jsem se do fotografie, která mě provází celým životem. Stejně jako Vás. Díky fotografiím se můžeme vracet do minulosti. Vzpomínat na okamžiky krásného dětství, úsměvy rodičů či roztomilost našich dětí v prvních okamžicích jejich života. Tyto momenty tvoří Váš dlouhý životní příběh. A já bych se rád stal součástí těchto chvilek, které jsou pro Vás důležité. Fotím portréty, rodinné fotografie, děti, reportáže i nastávající maminky. Nebráním se ale ani jiným žánrům. Všechny tyto okamžiky můžu zachytit v ateliéru i exteriéru, případně u Vás doma. Viděli jste už moje fotografie? Zaujala Vás má tvorba? Chcete nafotit fotografie do rodinného alba, nebo jen tak pro sebe? Neváhejte mě kontaktovat.

S čím fotím

V současnosti používám mirrorless systém Sony Alpha a ve volných chvílích se rád vracím ke kinofilmu. A na párty jedině s Instaxem :-)

Fotoaparát

Sony A1
Fujifilm Instax Square SQ6

Objektivy

Sony FE 35 mm f/1,4 GM
Sony FE 50 mm f/1,2 GM
Samyang AF 135 mm f/1,8 pro Sony FE
Sony FE 24-70 mm f/2,8 GM II

Blesky a světla

Godox TT685S
Godox TT350S
Řídící jednotka Godox Xpro - S
Studiové blesky Fomei
LED světla a trubice Nanlite
Softboxy a jiné modifikátory

Kde fotím

Světlo je stavební kámen každého dobrého záběru a u portrétní fotografie to platí dvojnásob. Dojedu kamkoliv v oblastech Ostravy, Karvinska a Frýdeckomístecka. Nejraději fotím venku v přirozeném světle, ale jsou situace, kdy podmínky nebo záměr nahrávají spíše focení v ateliéru. V těchto případech Vás rád pozvu do svého ateliéru "Jednosměrka" v centru Ostravy.


Bc. Richard Hanáčik

Fakturační údaje:
Resslova 3/1059, Ostrava - Poruba 708 00

IČ: 03940420
ID datové schránky: bqb58pv


Ateliér "Jednosměrka"

Libušina 3/496
Ostrava - Přívoz
702 00


Nefotím průkazové fotografie. Pro tento druh fotografií doporučuji prodejnu Megapixel v centru Ostravy.

Kontakt

  • Email:
  • richard@hanacik.cz

  • Email:
  • info@fajnfotograf.cz

  • Telefon:
  • +420 725 805 761

Jsem k dispozici i na sociálních sítích...